O nas

Karczma Borówka

Pyszne jedzenie i lokalizacja tuż przy stoku

Idealne miejsce do aktywnego wypoczynku

Dla miłośników aktywnego wypoczynku Karczma Czarna Góra to miejsce niezwykłe. Jest usytuowana u podnóży kolei linowej Luxtorpeda i otacza ją aura unikalnego klimatu górskiego ośrodka. Tradycyjne wnętrza wzbogacone o nowoczesne elementy, a także lokalizacja w centrum Czarna Góra Resort powodują, że cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony narciarzy jak i rowerzystów.

 

Smacznie i do syta w górskim klimacie

Biesiada przy syto zastawionym stole to nieodłączny element każdej wizyty w górach. Karczma Czarna Góra przygotuje dla Gości najwyższej jakości potrawy oraz umożliwi spędzenie wymarzonego urlopu wśród cudownych górskich krajobrazów. Posiłek w przepięknie przyozdobionej sali, w otoczeniu drewnianych rzeźb lokalnego artysty, wprowadzi Was w niesamowity klimat i z całą pewnością pozostanie w pamięci na długo. W szczególności polecamy lokalnego, sudeckiego pstrąga oraz liczne domowe wypieki, podawane ze świeżymi sezonowymi owocami. 

Karczma Borówka
Karczma Borówka

Idealna lokalizacja na stoku Czarnej Góry oraz pyszne jedzenie zachęcają by zatrzymać się w naszej karczmie na dłużej i wracać tu po kolejne górskie przygody!