Karczma Czarna Góra, Stronie Śląskie
Stronie Slaskie
1°C
Karczma Czarna Góra, Stronie Śląskie
Karczma Czarna Góra, Stronie Śląskie
SPARTAN RACE 2021

SPARTAN RACE 2021

  • BB - Śniadanie w cenie
  • min. 2 noce
Pakiet specjalnie przygotowany dla wszystkich uczestników i kibiców SPARTAN RACE. Zarezerwuj nocleg w kameralnych pokojach tuż przy trasie biegu. Postaw na trening i regenerację w Strefie Czystego Powietrza.

Dostępność pakietu: 14.05.2021 - 17.05.2021

W przypadku zamknięcia obiektu z powodów epidemicznych - przysługuje zwrot zaliczki do 7 dni roboczych. Sprawdź →

W pakiecie:

  • 2 nocleg w klimatycznych, drewnianych pokojach -2, -3, -4 osobowych, z widokiem na górską panoramę.Wystrój Karczmy Czarna Góra został wzbogacony drewnianymi rzeźbami, wykonanymi przez lokalnych artystów, które jeszcze mocniej podkreślają jej górski klimat.
  • Śniadania w Karczmie Czarna Góra. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dlatego przygotujemy dla Ciebie zdrowe i pełnowartościowe dania, które zapewnią Ci siłę na odkrywanie i poznawanie malowniczej okolicy.
  • Nielimitowany dostęp do nowoczesnego kompleksu wodnego w Czarnej Perle
  • GRATIS - parking, Internet, WI-FI

 

Przydatne informacje:

Sprawdź najnowsze informacje dotyczące Bonów turystycznych Czytaj więcej >>
Dostępność oraz forma usług oferowanych w pakiecie, oraz na terenie ośrodka Czarna Góra uzależnione są od zakresu ustanowionych powszechnie obowiązującymi aktami prawymi ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii wywołanego zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, aktualnych na dzień świadczenia danej usługi. Czytaj więcej >>
W trosce o Twoje bezpieczeństwo spełniamy wszelkie wymogi sanitarne i wprowadzamy kolejne środki bezpieczeństwa. Kluczowe jest dla nas dobre samopoczucie gości oraz komfort pobytu wynikający z nowych standardów. Dowiedz się więcej tutaj.

Aby otrzymać fakturę, należy wybrać "Chcę otrzymać fakturę VAT" podczas dokonywania rezerwacji i wypełnić dane do faktury (w tym również NIP).

Informacje o rezerwacji

Przyjazd: od 16:00 Wyjazd: do 11:00

Warunki anulacji

Do założenia rezerwacji wymagana jest wpłata 20% z góry za pośrednictwem systemu płatności online. podając kartę kredytową lub płatność przelewem. W przypadku wprowadzenia przez Główny Inspektorat Sanitarny, bądź przez Ministerstwo Zdrowia, nowych obostrzeń lub zakazów, które uniemożliwią realizację pobytu zwrot całej wpłaconej kwoty nastąpi w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia. W przypadku osobistej decyzji o anulowaniu rezerwacji lub nie pojawienia się w obiekcie w zaplanowanym terminie podczas normalnej pracy obiektu, wpłacona przedpłata przepada.

Polityka względem zwierząt

Zwierzęta są akceptowane. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Metody płatności

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Switch
Promocja
od 105 /os./noc

Sprawdź także pozostałe oferty

Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 884 34 10
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij