Karczma Czarna Góra, Stronie Śląskie
Stronie Slaskie
11°C
Karczma Czarna Góra, Stronie Śląskie
Karczma Czarna Góra, Stronie Śląskie
Tło bannera

Karczma Czarna Góra

Data przyjazdu
21 wrzesień 2021
Data wyjazdu
22 wrzesień 2021

Karczma Czarna Góra to kameralny obiekt u samych stóp Czarnej Góry, gdzie smacznie zjecie tradycyjne, polskie potrawy przygotowane z wykorzystaniem lokalnych produktów.

Regionalne dania w górskim klimacie

Biesiada przy syto zastawionym stole to nieodłączny element każdej wizyty w górach. Karczma przygotuje dla Gości najwyższej jakości potrawy oraz umożliwi spędzenie wymarzonego urlopu wśród cudownych górskich krajobrazów. Posiłek w przepięknie przyzdobionej sali, w otoczeniu drewnianych rzeźb lokalnego artysty, wprowadzi Was w niesamowity klimat i z całą pewnością pozostanie w pamięci na długo. 

Regionalne dania
Regionalne dania
Regionalne dania
aranżacja nawiązująca do lokalnych tradycji
autentyczna kuchnia regionalna
potrawy z wykorzystaniem lokalnych produktów
bogate
i różnorodne menu

Magia smaku lokalnych produktów

Uważamy, że odpowiedzialnie prowadzona działaność biznesowa to przede wszystkim ludzie. Z dbałości o region i chęci zaoferowania naszym gościom najlepszej jakości usług, od lat ściśle wspólpracujemy z wieloma lokalnymi producentami żywności, a w przygotowaniu przetworów wykorzystujemy wodę, która wychodzi prosto z serca gór! Zdrowe, skrupulatnie wyselekcjonowane produkty pozwalają nam przygotowywać niezapomniane dania, które zabiorą Was w cudowną, klimatyczną, górską podróż kulinarną. 

Magia smaku
Magia smaku

Zaplanuj pobyt w malowniczej okolicy

Filtruj oferty:
Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 533 854 494
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij