Karczma Czarna Góra, Stronie Śląskie
Karczma Czarna Góra, Stronie Śląskie
Karczma Czarna Góra, Stronie Śląskie
Tło bannera

Karczma Czarna Góra

Data przyjazdu
18 styczeń 2022
Data wyjazdu
19 styczeń 2022

Karczma Czarna Góra to kameralny obiekt u samych stóp Czarnej Góry, gdzie smacznie zjecie tradycyjne, polskie potrawy przygotowane z wykorzystaniem lokalnych produktów.

Smacznie i do syta w górskim klimacie

Biesiada przy syto zastawionym stole to nieodłączny element każdej wizyty w górach. Karczma Czarna Góra przygotuje dla Gości najwyższej jakości potrawy oraz umożliwi spędzenie wymarzonego urlopu wśród cudownych górskich krajobrazów. Posiłek w przepięknie przyzdobionej sali, w otoczeniu drewnianych rzeźb lokalnego artysty, wprowadzi Was w niesamowity klimat i z całą pewnością pozostanie w pamięci na długo. 

Smacznie i do syta
Smacznie i do syta
Smacznie i do syta
aranżacja nawiązująca do lokalnych tradycji
autentyczna kuchnia regionalna
potrawy z wykorzystaniem lokalnych produktów
bogate
i różnorodne menu

Magia smaku lokalnych produktów

Uważamy, że odpowiedzialnie prowadzona działaność biznesowa to przede wszystkim ludzie. Z dbałości o region i chęci zaoferowania naszym gościom najlepszej jakości usług, od lat ściśle wspólpracujemy z wieloma lokalnymi producentami żywności, a w przygotowaniu przetworów wykorzystujemy wodę, która wychodzi prosto z serca gór! Zdrowe, skrupulatnie wyselekcjonowane produkty pozwalają nam przygotowywać niezapomniane dania, które zabiorą Was w cudowną, klimatyczną, górską podróż kulinarną. 

Magia smaku
Magia smaku

Zaplanuj pobyt w malowniczej okolicy

Filtruj oferty:
Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 884 34 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij