Karczma Czarna Góra, Stronie Śląskie
Stronie Slaskie
-6°C
Karczma Czarna Góra, Stronie Śląskie
Karczma Czarna Góra, Stronie Śląskie
Tło bannera

Karczma Czarna Góra

Data przyjazdu
17 styczeń 2021
Data wyjazdu
18 styczeń 2021

Dwie restauracje znajdujące się u stóp Czarnej Góry - Karczma Czarna Góra oraz Zapiecek (otwarty w sezonie zimowym) - to miejsca, gdzie smacznie zjecie tradycyjne, polskie potrawy przygotowane z wykorzystaniem lokalnych produktów.

Regionalne dania w górskim klimacie

Biesiada przy syto zastawionym stole to nieodłączny element każdej wizyty w górach. Karczma przygotuje dla Gości najwyższej jakości potrawy oraz umożliwi spędzenie wymarzonego urlopu wśród cudownych górskich krajobrazów. Posiłek w przepięknie przyzdobionej sali, w otoczeniu drewnianych rzeźb lokalnego artysty, wprowadzi Was w niesamowity klimat i z całą pewnością pozostanie w pamięci na długo. 

Regionalne dania
Regionalne dania
Regionalne dania
aranżacja nawiązująca do lokalnych tradycji
autentyczna kuchnia regionalna
potrawy z wykorzystaniem lokalnych produktów
bogate
i różnorodne menu

Magia smaku lokalnych produktów

Uważamy, że odpowiedzialnie prowadzona działaność biznesowa to przede wszystkim ludzie. Z dbałości o region i chęci zaoferowania naszym gościom najlepszej jakości usług, od lat ściśle wspólpracujemy z wieloma lokalnymi producentami żywności, a w przygotowaniu przetworów wykorzystujemy wodę, która wychodzi prosto z serca gór! Zdrowe, skrupulatnie wyselekcjonowane produkty pozwalają nam przygotowywać niezapomniane dania, które zabiorą Was w cudowną, klimatyczną, górską podróż kulinarną. 

Magia smaku
Magia smaku

Zapiecek pizza prosto z pieca

Zapiecek to kameralna, funkcjonująca w sezonie zimowym restauracja zlokalizowana w dolnej części Karczmy Czarna Góra. Drewniano - kamienne wnętrze, głębokie fotele, wesoło trzaskający ogień w kominku i gorące trunki to idealny przepis na odpoczynek po nartach. Tych, którzy potrzebują solidniejszego pokrzepienia, zapraszamy na aromatyczną pizzę prosto z pieca.

 Zapiecek
 Zapiecek
 Zapiecek

Zaplanuj pobyt w malowniczej okolicy

Filtruj oferty:
Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 884 34 10
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij