Karczma Czarna Góra, Stronie Śląskie
Stronie Slaskie
25°C
Karczma Czarna Góra, Stronie Śląskie
Karczma Czarna Góra, Stronie Śląskie
Tło bannera

O nas

Data przyjazdu
10 lipiec 2020
Data wyjazdu
11 lipiec 2020

Drewniana Karczma Czarna Góra, otoczona sudeckimi szczytami, to obiekt o prawdziwie góralskim klimacie. Wyjątkowa lokalizacja na stoku to także gwarancja bliskiego dostępu do wyciągów narciarskich oraz szeregu atrakcji, jakie zapewnia Czarna Góra Resort.

Karczma Czarna Góra atrakcyjna lokalizacja

Jedną z największych zalet Karczmy Czarna Góra jest malownicza i atrakcyjna lokalizacja w centrum kompleksu. Położenie na zboczu Czarnej Góry gwarantuje bliski dostęp do wyciągów, Snow Parku czy Alpinecoaster'u Czarna Żmija. Latem okolica także tętni życiem - zewnętrzne baseny, park linowy czy Fun Park są atrakcją dla każdego!

Karczma Czarna Góra
Karczma Czarna Góra
Karczma Czarna Góra

Kolej linowa z nami się nie nudzisz

Nowoczesna kolej linowa Luxtorpeda stanowi popularną atrakcję, dzięki której można szybko i komfortowo dostać się na szczyt Czarnej Góry. Od progu Karczmy Czarna Góra dzieli ją zaledwie kilka kroków. Górna stacja kolejki to doskonałe miejsce wypadowe dla dalszych wędrówek lub zjazdów narciarskich i rowerowych (w zależności od panującej pory roku), a także miejsce, z którego rozpościera się imponujący widok.

Kolej linowa
Kolej linowa
Kolej linowa
13 km bezpiecznych nartostrad
3,5 ha terenu
do nauki jazdy
czyste powietrze przez 365 dni w roku
piękne trasy rowerowe i spacerowe

Zawrotna prędkość zjeżdżalnia Czarna Żmija

Największa w Polsce zjeżdżalnia grawitacyjna Czarna Żmija zapewni rozrywkę oraz zastrzyk adrenaliny osobom w każdym wieku. Blisko kilometrowa trasa, pętle, przejazd nad potokiem czy zawrotna prędkość wagonika to cechy charakterystyczne gwarantujące tej atrakcji popularność. Jest zlokalizowana na zboczu stoku, tuż obok Karczmy Czarna Góra.

Zawrotna prędkość
Zawrotna prędkość
Zawrotna prędkość
Jesteśmy oficjalnym partnerem projektu górskich tras rowerowych Singletrack Glacensis.

Zaplanuj pobyt w malowniczej okolicy

Filtruj oferty:
Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 884 34 10
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij